Marka eBramka.pl należy do firmy OLPLEX – Paweł Janik z siedzibą w Rzozowie, której początki sięgają 2009 roku.

Od niedawna profil naszej działalności skierowaliśmy w kierunku najmłodszych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów dla dzieci pod własną marką eBramka.pl

Uważamy, iż nie ma nic ważniejszego jak bezpieczeństwo dzieci. Jest to dla nas najważniejszy kierunek rozwoju. Wyszukujemy najciekawsze rozwiązania i stale poszerzamy naszą ofertę sprzedażową.

Drewniana barierka zabezpieczająca drzwi oraz schody – to w naszym sklepie najważniejszy produkt. Taka bramka ochronna jest bardzo przydatna, jeśli w domu znajdują się dzieci. Dzięki takim przedmiotom można w prosty sposób odgrodzić wejścia do różnych pomieszczeń, dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo dzieci.

Barierka zabezpieczająca oferowana przez naszą firmę wykonana jest z drewna sosnowego, posiada solidne metalowe elementy. Do jej montażu niezbędne będzie wywiercenie niewielkich otworów na zawiasy, na których mocowana jest bramka. Barierka jest regulowana, co pozwala dopasować ją do rozmiarów miejsca, w którym ma być zamocowana. Spełnia wszystkie standardy jakości i jest bardzo solidna oraz wytrzymała na uszkodzenia.

Barierka zabezpieczająca, pomimo prostej konstrukcji, stanowi doskonałe wyposażenie, chroniące dzieci przed upadkiem jak i przejściem do pomieszczeń chronionych. Konstrukcja ta jest bardzo stabilna i wytrzymała.

Każda barierka wykonana jest z odpowiednio przygotowanego, wysuszonego drewna, dzięki czemu może być w bezpieczny sposób użytkowana przez wiele lat. Oferowane przez nas bramki zabezpieczające to produkty wielokrotnie testowane. Sięgając po tego rodzaju produkt, możesz więc mieć pewność, iż należycie chronisz swoje dziecko. W zestawie znajduje się barierka, a także akcesoria niezbędne do montażu. Dzięki temu jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu i można go używać w przejściach o różnej szerokości.

Zapewniamy ekspresową wysyłkę maksymalnie do 24 godzin po otrzymaniu zamówienia.

 e-mail:  olplex@interia.eu

Numer konta bankowego mBank

75114020040000380262757750

Prosimy w tytule przelewu podawać numer zamówienia.